Projekt "MULTISPORT"

Od marca do grudnia, z przerwą wakacyjną, w roku 2015 w naszej szkole realizujemy program "MULTISPORT". W projekcie bierze udział 20 dziewczynek z kl. IV-VI. Ideą projektu "MULTISPORT" jest organizacja i prowadzenie systematycznych, pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęć sportowych dla dzieci klas IV-VI. Zajęcia prowadzone są w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach, stymulując aktywność fizyczną.

Cele programu:

• wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży, poprzez zwiększanie ich aktywności ruchowej prowadzącej do poprawy sprawności fizycznej, stanu zdrowia i związanej z nim jakości życia,
  • upowszechnianie sportu poprzez zwiększenie liczby dzieci uprawiających różne sporty w ramach pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęć,
  • zapozanie dzieci z różnymi dyscyplinami sportowymi,
  • stworzenie oraz poprawa warunków dostępu do zorganizowanej aktywności fizycznej,
  • identyfikacja i rozwijanie talentów sportowych.

Wioletta Chrust

Projekt "MULTISPORT"