Dla Rodziców

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową https://szaloneliczby.pl/sprawdziany/

Znajdują się tam sprawdziany z matematyki, które zostały przygotowane oddzielnie dla każdej z klas, aby można było rozwiązywać zadania dopasowane do danego poziomu edukacji. Wszystkie sprawdziany są zgodne z obowiązującą podstawą programową.

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO I KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2017/2018

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW