B. Kaczmarska - Rusiecka

Wpisał: Administrator
04.02.2013

Podstawowe  zadania do realizacji

1. Organizowanie i współpraca w działalności Punktu Konsultacyjnego, org. przy pomocy Stowarzyszenia Nadzieja Rodzinie.
2. Pomoc psychologiczna, wsparcie i terapia rodzin dla uczniów i rodziców naszej szkoły w ramach działalności Punktu      Konsultacyjnego.
3. Działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci w szkole - zajęcia edukacyjno - terapeutyczne (bezpieczeństwo psychiczne i fizyczne).
4. Przeciwdziałanie agresji, przemocy i uzależnieniom (zajęcia warsztatowe prowadzone we współpracy z PPP).
5. Kontrola realizacji obowiązku szkolnego.
6. Upowszechnianie znajomości praw dziecka.
7. Organizowanie pomocy dla dzieci i ich rodzin mających problemy edukacyjne, zdrowotne i emocjonalne.
8. Opieka socjalna - pomoc rzeczowa dla dzieci w najtrudniejszej sytuacji.