Małogoszcz uczcił pamięć Powstania Styczniowego

W ramach obchodów 150. rocznicy Powstania Styczniowego mieszkańcy regionu, samorządowcy oraz przedstawiciele świata nauki uczcili wspólnie pamięć o jednej z jego największych potyczek -- bitwy pod Małogoszczem. Główne uroczystości z tej okazji odbyły się w małogoskim Zespole Szkół Ogólnokształcących im. 24 lutego 1863 roku. Jednocześnie w Urzędzie Miasta i Gminy w Małogoszczu trwała druga część sesji naukowej „Powstanie Styczniowe. Odniesienia, interpretacje, pamięć", na której pojawili się najwybitniejsi historycy z całej Polski.

Występ Aleksandra Siedleckiego z SP Małogoszcz

III Regionalny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej 2012

Występ Mateusza Krupy z SP Małogoszcz

III Regionalny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej 2012

Miniatura video

SP Małogoszcz "Puss in the boots"

VI Świętokrzyski Przegląd Teatrów w Języku Angielskim -Wyróżnienie

SP Małogoszcz "Mowgli"

I m-ce w II Świętokrzyskim Przeglądzie Teatrów w Języku Angielskim 06.03.2008r.

Miniatura video

SP Małogoszcz "Robin Hood"

III Świętokrzyski Przegląd Teatrów w Języku Angielskim "Robin Hood" 2009r. I m-ce!!!

Miniatura video

SP Małogoszcz "Peter Pan"

IV Świętokrzyski Przegląd Teatrów w Języku Angielskim "Peter Pan" 2010r. I m-ce po raz trzeci!