03 czerwca 2014 11:30 | Aktualności

Wyniki szkolnego konkursu "Góra Grosza"

Od 20 listopada do 20 maja w naszej szkole trwała zbiórka pieniędzy w ramach ogólnopolskiej  akcji "Góra Grosza". Klasy zbierały grosiki, a potem odbyło się  wielkie liczenie, w którym uczestniczyli członkowie Szkolnego  Koła PCK.

Ostateczne wyniki :

Klasa Ia   - 18,43 zł

Klasa Ib  - 15, 18 zł

Klasa IIa - 41,08 zł

Klasa IIc  - 52,92 zł

Klasa IIb  - 22,02 zł

Klasa IVa - 9,20 zł

Klasa IVb  - 37,40 zł

Klasa Va - 27,46 zł

Klasa Vb -  30,68 zł

Klasa VIa - 21,79 zł

Klasa VIb - 17,85 zł

Klasa VIc - 43,83 zł

Trzy  klasy, które zebrały najwięcej pieniędzy tj. : IIC , VIC , IIA  otrzymały dyplomy.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane   do organizatorów  ogólnopolskiej  akcji "Góra Grosza".

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY

Opiekun: Bożena Trybek