25 czerwca 2014 11:29 | Aktualności

Wyniki konkursu - "Segreguj.pl".

W roku szkolnym 2013/2014 Szkoła Podstawowa w Małogoszczu brała udział w Konkursie zorganizowanym

przez UMiG w Małogoszczu, Segreguj.pl.

Zebraliśmy:

10519 kg makulatury,

171 kg puszek,

262 kg baterii,

Wśród szkół w Gminie zajęliśmy  DRUGIE  miejsce.

Uczeń Bartosz Gredka   zajął drugie miejsce indywidualne, natomiast Julia Szymkiewicz miejsce czwarte.

Uczniowie Olaf Sondaj, Jakub Wiater i Kornelia Rak otrzymali wyróżnienia.

W szkole najwięcej makulatury zebrała klasa IIIC, natomiast zużytych baterii i puszek klasa IIB.

Klasa IIIc zebrała:

-2524 kgmakulatury,

- 3341 szt. baterii,

- 250 szt. puszek.

Klasa IIb zebrała:

-504 kgmakulatury,

- 4638 szt. baterii,

- 1731 szt. puszek.

Kolejnymi klasami zasługującymi na wyróżnienie są klasy IIIa, która zebrała:

-1528 kgmakulatury,

- 1250 szt. baterii,

- 805 szt. puszek.

Klasa IIc zebrała:

-1279 kgmakulatury,

- 497 szt. baterii,

- 74 szt. puszek,

Klasa Ib zebrała:

-1040 kgmakulatury,

- 516 szt. baterii,

- 379 szt. puszek.

Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie,  które zaowocowało nagrodami pieniężnymi, jak również nagrodami rzeczowymi, które zostaną wręczone  na Akademii   z Okazji Zakończenia Roku Szkolnego.

Zapraszamy do zbiórki zaraz po wakacjach.