10 marca 2015 12:56 | Aktualności

WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

Projekt UNICEF, na etapie szkolnym zakończył się sukcesem Uśmiech Akcja adopcyjna pozwoliła zebrać 400 zł!!! Pieniążki prężnie zbierali uczniowie, rodzice i nauczyciele. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w całą akcję.

Jednak na tym nie koniec!!! Z ponad 30 pięknych i wyjątkowych laleczek wybrana została jedna, która bierze udział w dalszym konkursie!!!

Przypominamy, że walczymy o koncert Majki Jeżowskiej! Uśmiech

Konkurs odbywa się na stronie Facebook.pl Wszystkie Kolory Świata pod likniem https://apps.facebook.com/unicef-kolory-swiata/?fb_source=search&ref=ts&fref=ts

Jak głosować? Wystarczy kliknąć w ikonkę „Oceniaj laleczki”. Wśród wielu konkursowych laleczek znajduje się i reprezentantka naszej Szkoły Podstawowej! Należy ją odnaleźć i oddać głos!!! Uśmiech

Można też bezpośrednio ją znaleźć pod linkiem

Głosowanie odbywa się tylko przez portal Facebook.pl Z jednego konta można oddać tylko jeden głos!!! Głosowanie rozpoczęło się dziś. Trwać będzie do dnia 16.03.2015 roku do godziny 11.00!!!

Prosimy o liczne głosy!!

Dziękujemy serdecznie za pomoc Uśmiech