27 listopada 2015 10:10 | Aktualności

WZNAWIAMY ZBIÓRKĘ MAKULATURY

WZNAWIAMY ZBIÓRKĘ MAKULATURY, PUSZEK I BATERII

Wczoraj został rostrzygnięty pierszy etap konkursu powiatowego

"ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH"

Szkoła Podstawowa w Małogoszczu zajęła  grugie miejsce, a uczniowie:

MARCELINA CHĘŁMIŃSKA, IGA MAROŃ I PATRYK MUSZYŃSKI

otrzymali, z rąk Pana Burmistrza Jana Głogowskiego SUPER nagrody finansowe.

Zdjęcia z rozdania nagród znajdują się na stronie:

Wczoraj znaleźliśmy odbiorcę odpadów i z dniem dzisiejszym chciałabym zaprosić

wszystkich uczniów Naszej Szkoły do aktywnej zbiórki, gdyż jak sie okazuje warto!!!

I.Dewerenda