23 grudnia 2015 00:23 | Aktualności

Święty Mikołaj z Małogoszcza u chorych dzieci w szkole w Węgleńcu.

17 grudnia   rano z naszej szkoły wyruszył  Święty Mikołaj  do Wegleńca. W kilku workach i paczkach wiózł prezenty dla dzieci uczących się w SOSW w Węgleńcu. W tym roku uczy się  tam 35 chorych i niepełnosprawnych dzieci.

Aby przygotować takie prezenty, Mikolaj poprosił o pomoc  wszystkich ludzi dobrej woli z naszej szkoły. Wielkie serce i zaangażowanie wykazali członkowie szkolnego koła PCK pod kierownictwem Pani Izy Dewerendy, Panie ze świetlicy i wieli innych osób.

W imieniu obdarowanych dzieci z Węgleńca podziekowania i życzenia świąteczne dla całej naszej spoleczności szkolnej zlożyła Pani Irena Ibragimow - dyrektor SOSW w Węgleńcu.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że było nam dane pomóc strudzonemu Świętemu  Mikołajowi w niesieniu   podarków i radości chorym dzieciom.