04 kwietnia 2016 08:27 | Aktualności

Podziel włos na dwoje - działalność na rzecz Fundacji Przyjaźni WeGirls rozpoczęta

Z ogromną radością informujemy, że przekazaliśmy już pierwsze włosy na rzecz Fundacji WeGirls, biorącej udział w ogólnopolskiej zbiórce włosów na peruki dla dzieci po chemioterapii lub po operacjach. Darczyńcą jest uczennica kl. Vc Szkoły Podstawowej w Małogoszczu - Klaudia Kozieł.

Wyrażamy ogromną wdzięczność za taki szlachetny gest i składamy podziękowania na ręce Klaudii i jej rodziców. Uczennica ma nową piękną fryzurę, którą wykonała właścicielka Salonu Fryzjerskiego pani Wioletta Sobczyńska.

Przypominamy, że akcja trwa i zachęcamy do udziału w niej.

Poniżej link ze szczegółami inicjatywy:

Koordynatorzy