Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

10 stycznia 2017 18:50 | Aktualności

Finał I Gminnej Miniolimpiady

W piątek, 9 grudnia 2016r. w Małogoszczu z udziałem 150 zawodników z klas I-III odbył się finał  I Gminnej Miniolimpiady w Turnieju Gier i Zabaw Szkół Podstawowych. 

Organizatorami I Gminnej Miniolimpiady  byli dyrektor Szkoły Podstawowej w Małogoszczu  pani Renata Majchrowicz oraz pan Mariusz Rudkiewicz nauczyciel wychowania fizycznego.  Głównym  celem było zachęcenie uczniów do aktywności fizycznej.

 Realizacja tego Turnieju była możliwa przede wszystkim dzięki aktywności szkół i zaangażowaniu nauczycieli z terenu naszej gminy.
W zawodach w Małogoszczu wzięły udział cztery szkolne reprezentacje złożone z uczniów klas I-III (rocznik 2007 i młodsi): Szkoła Podstawowa  w Złotnikach, Szkoła Podstawowa w Małogoszczu, Szkoła Podstawowa w Kozłowie, Szkoła Podstawowa w Rembieszycach.

Klasyfikacja końcowa: 
1. SP Małogoszczu
2. SP Złotniki
3. SP Kozłów

4.SP Rembieszyce 

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz słodkie upominki.                                    

 Organizatorzy dziękują nauczycielom wychowania fizycznego  za pomoc w sędziowaniu Finału Gminnego.

Gratulujemy naszym małym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Przeczytano: 257 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: