10 stycznia 2017 18:50 | Aktualności

Finał I Gminnej Miniolimpiady

W piątek, 9 grudnia 2016r. w Małogoszczu z udziałem 150 zawodników z klas I-III odbył się finał  I Gminnej Miniolimpiady w Turnieju Gier i Zabaw Szkół Podstawowych.

Organizatorami I Gminnej Miniolimpiady  byli dyrektor Szkoły Podstawowej w Małogoszczu  pani Renata Majchrowicz oraz pan Mariusz Rudkiewicz nauczyciel wychowania fizycznego.  Głównym  celem było zachęcenie uczniów do aktywności fizycznej.

Realizacja tego Turnieju była możliwa przede wszystkim dzięki aktywności szkół i zaangażowaniu nauczycieli z terenu naszej gminy.
W zawodach w Małogoszczu wzięły udział cztery szkolne reprezentacje złożone z uczniów klas I-III (rocznik 2007 i młodsi): Szkoła Podstawowa  w Złotnikach, Szkoła Podstawowa w Małogoszczu, Szkoła Podstawowa w Kozłowie, Szkoła Podstawowa w Rembieszycach.

Klasyfikacja końcowa:
1. SP Małogoszczu
2. SP Złotniki
3. SP Kozłów

4.SP Rembieszyce

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz słodkie upominki.

Organizatorzy dziękują nauczycielom wychowania fizycznego  za pomoc w sędziowaniu Finału Gminnego.

Gratulujemy naszym małym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów!!!