11 stycznia 2017 22:43 | Aktualności

Udział klasy 3 Szkoły Podstawowej w Leśnicy w XIV Konkursie kolęd i pastorałek

5 stycznia uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Leśnicy wzięli udział w XIV Konkursie kolęd i pastorałek  HEJ KOLĘDA, KOLĘDA”

Pastorałkę pt ,,Świeci gwiazda nad stajenką" zaśpiewali: Alicja Zelent, Karolinka Adamczyk i Michał Hajduk.

Organizatorami konkursu byli: Dom Kultury w Małogoszczu i Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Małogoszczu

Patronat Honorowy objął Burmistrz Miasta i Gminy Małogoszcz

Celem konkursu było:

-kultywowanie tradycji świątecznych,

-upowszechnianie kolęd i pastorałek,

-promocja solistów i zespołów artystycznych.

Gratulujemy małym artystom wspaniałego występu i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach i prezentacjach.

Ewa Wypych

Konkurs kolęd i pastorałek