Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

14 czerwca 2017 12:26 | Aktualności

Konkurs z języka angielskiego dl klas III

Dnia 7 czerwca odbył się konkurs z języka angielskiego dla trzecioklasistów, w którym udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Małogoszcza i jej filii w Leśnicy. Uczniowie przez godzinę rozwiązywali zadania przygotowane przez komisję konkursową w składzie: Marlena Biskupska, Agnieszka Cichoń i  Marlena Gajek-Nartowska.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Błachucki Bartosz - klasa IIIb

II miejsce - Gnysińska Zuzanna - klasa IIId

III miejsce - Lagierski Franciszek-klasa IIId i Rak Malwina-klasa IIIa

Wyróżnienie - Cichoń Anna - klasa IIIc

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody, których sposorem było m.in. wydawnictwo Macmillan Education.

Wszystkim lauretom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a pozostałych zachęcamy do rozwijania umiejętności językowych.

Przeczytano: 215 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia: