Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

17 czerwca 2017 13:24 | Aktualności

Kolejny konkurs i kolejna wygrana

Włączając się do akcji promującej zdrowy styl życia uczniowie klasy 3b, wzięli udział w programie edukacyjnym ,,Soki i musy- witaminy 
w smart formie”, który skierowano właśnie do tych najmłodszych w szkole. Głównym celem programu było wyrobienie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych tak, aby uświadomić im jak zdrowe jest spożywanie naturalnych soków owocowo-warzywnych bez dodatkowych cukrów, czyli w smart formie. Cele programu realizowaliśmy na zajęciach edukacyjnych,  wykonując przygotowane karty pracy i zadania sześciu bloków aktywności ucznia. Na zakończenie programu wykonaliśmy plakat i dowolną formę plastyczną eksponujące rolę owoców i warzyw w codziennej diecie uczniów. Prace, zgodnie z regulaminem, wysłaliśmy na adres organizatora konkursu ,,Soki i musy-witaminy w smart formie”. I udało się. Spośród kilkuset prac, które wpłynęły z całej Polski wybrano 5 -w tym naszą. Jesteśmy bardzo dumni,że kolejny raz ktoś zauważył naszą zespołową pracę i stanęliśmy na podium. Otrzymaliśmy upominki,dyplomy, certyfikat i to najważniejsze-wiedzę, która zostanie w naszej pamięci na zawsze.
Pragniemy również podziękować rodzicom, którzy pomagali nam w osiągnięciu tego sukcesu:p.J.Stańczyk,p.A.Sołtys i p.B.Dudzie.

 

Wychowawca klasy
Marzena Stańczyk

Przeczytano: 380 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: