30 czerwca 2017 19:59 | Aktualności

Na początek wakacji kolejni darczyńcy dla Fundacji WeGirls

Tegoroczne wakacje rozpoczęliśmy od wspaniałych wieści. Kolejne sześć dziewczynek oddało włosy dla chorych dzieci w ramach akcji "Podziel włos na dwoje".

A oto nasze BOHATERKI:

Natalia Janowska uczennica kl. IIIb SP w Małogoszczu

Wiktoria Gierczak uczennica kl. IVb SP w Małogoszczu

Nikola Janus uczennica PG w Bukowie

Julia Szymkiewicz uczennica PG w Małogoszczu

Roksana Tomczak uczennica kl. VIc SP w Małogoszczu

Kinga Włodarczyk uczennica PG w Złotnikach

Bardzo dziękujemy za ten piękny i bezinteresowny gest. Ukłony w stronę miejscowych salonów fryzjerskich, które już kolejny rok z nami owocnie współpracują.

DZIĘKUJEMY Uśmiech

I. Szyszkowska, I. Słupczyńska, M. Biskupska