10 października 2017 09:22 | Aktualności

Wyjazd klas VI do Multikina

Dnia 9 października uczniowie klas VI w raz z wychowawcami p. M. Biskupską, p. M. Grzyb, p. I. Szyszkowską oraz p. M. Ufniarską udali się do Multikina w Kielcach na film pt. "Tarapaty". Z ogromną uwagą śledzili przygody głównych bohaterów Julki, Olka i psa Pulpeta, którzy próbowali rozwikłać zagadkę złodziejskiej szajki. Film okazał się poruszać wiele ciekawych aspektów począwszy od poszukiwania skarbów, poprzez odbudowę stolicy, sukcesy i straty, czyli o tym, jak radzi sobie młody badacz historii nawet w tarapatach, a kończąć na przyjaźni, wzajemnym zaufaniu i pomocy w trudnych sytuacjach.

Po seansie dzieci mogły skorzystać z miejscowej gastronomii. Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń szczęśliwie wróciliśmy do domu.

I. Szyszkowska