10 października 2017 11:08 | Aktualności

Sukces uczennicy klasy II a Alicji Dewerendy w V edycji konkursu " Wolny czas - bezpieczny czas"

9 października 2017r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Wolny czas - bezpieczny czas". Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego. Organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach we współpracy z Wojewódzkim Domem Kultury. Jury po obejrzeniu 200 prac postanowiło przyznać uczennicy naszej szkoły Alicji Dewerendzie zaszczytne III miejsce w kategorii wiekowej 7 - 9 lat. Wręczenia dyplomów i nagród rzeczowych dokonali: pani Małgorzata Sałapa-Bazak i pani Monika Wierzbicka - przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji, pan Jarosław Machnicki- dyrektor WDK oraz pan Marcin Janaszek- kierownik Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK.

Alicji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkim uczestnikom konkursu z naszej szkoły oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za pełną zaangażowania pracę artystyczną.

Weronika Luty-Babiarz