Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

11 października 2017 13:03 | Aktualności

Sukces naszego chóru szkolnego

Dziewczęta z chóru szkolnego zajęły II miejsce w wojewódzkich eliminacjach do II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej, który odbył się 3 października w Kieleckim Centrum Kultury w Kielcach. Otrzymały także zaproszenie na finał konkursu, który odbędzie się w Filharmonii Krakowskiej w dniach 11-12 listopada 2017r.                                                                                                  

W skład  zespołu chodzą uczennice klas V-VII: Kornelia Rak, Aleksandra Gwizda, Maria Niechciał, Oliwia Stańczyk, Marcelina Chełmińska, Alicja Siedlecka, Anna Wierzbicka i Wiktoria Szyszkowska. Dziewczęta zaśpiewały w opracowaniu trzygłosowym dwie piosenki: „Wojenko, wojenko” i „Szara piechota”. Zachwyciły jury zarówno wysokim kunsztem wokalnym jak również wrażliwością muzyczną.

 

  Życzymy dalszych sukcesów 

U. Frączek

Przeczytano: 223 razy. Wydrukuj|Do góry

Filmy: