11 października 2017 13:03 | Aktualności

Sukces naszego chóru szkolnego

Dziewczęta z chóru szkolnego zajęły II miejsce w wojewódzkich eliminacjach do II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej, który odbył się 3 października w Kieleckim Centrum Kultury w Kielcach. Otrzymały także zaproszenie na finał konkursu, który odbędzie się w Filharmonii Krakowskiej w dniach 11-12 listopada 2017r.

W skład  zespołu chodzą uczennice klas V-VII: Kornelia Rak, Aleksandra Gwizda, Maria Niechciał, Oliwia Stańczyk, Marcelina Chełmińska, Alicja Siedlecka, Anna Wierzbicka i Wiktoria Szyszkowska. Dziewczęta zaśpiewały w opracowaniu trzygłosowym dwie piosenki: „Wojenko, wojenko” i „Szara piechota”. Zachwyciły jury zarówno wysokim kunsztem wokalnym jak również wrażliwością muzyczną.

Życzymy dalszych sukcesów

U. Frączek