30 listopada 2017 15:45 | Aktualności

Hokus- pokus, czary - mary… czyli jak obchodzono Andrzejki w naszej szkole.

Hokus – Pokus, czary - mary,

Niech się spełnią andrzejkowe czary...

Popularne Andrzejki od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb. Stały się też one idealnym pretekstem do spędzenia niezapomnianego czasu w gronie kolegów i koleżanek.

Każdy pragnie wywróżyć sobie coś wyjątkowego, choć na ogół nikt  nie  traktuje  ich  poważnie,  bo jest  to  tylko  zabawa.

W związku z tym w szkole podstawowej w Leśnicy panie Agnieszka Grzesik, Ewa Wypych i Jolanta Kułaga przygotowały dzieciom dzień pełen wróżb i czarów.

Wiele śmiechu i radości dostarczyły uczniom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość… no cóż… zawsze  może się spełnić, bo tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

autor artykułu

Agnieszka Grzesik