30 listopada 2017 22:00 | Aktualności

Andrzejkowe wróżby w klasie III a

Ostatni dzień listopada to czas wróżb i andrzejkowych zabaw. Właśnie w tym dniu uczniowie klasy III a przenieśli się w świat fantazji i magii. Dziewczynki wcieliły się w rolę wróżek, które starały się wyczarowć czyje marzenia się spełnią. Było lanie wosku, przebijanie serc z imionami, przesuwanie kubeczków, przestawianie butów i wiele zabaw, w których dzieci wykazały się dużą pomysłowością. Podczas wspaniałej zabawy było dużo śmiechu i radości.

A. Bazylewicz