05 grudnia 2017 14:34 | Aktualności

Awans do etapu powiatowego z matematyki i języka angielskiego.

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zakwalifikowali się do kolejnego etapu Wojewódzkiego Konkursu z matematyki i języka angielskiego. Etap powiatowy odbędzie się już w styczniu. Klaudia Kozieł uczennica klasy 7c, przeszła do kolejnego etapu z matematyki. W konkursie brało udział 400 szkół, w tym 2915 uczniów. Zakwalifikowały się 243 osoby, co stanowi 8% startujących w konkursie.

Dawid Giemza uczeń klasy 6c, zakwalifikował się do etapu powiatowego z języka  angielskiego. Brało w nim udział 2800 uczniów, z czego do kolejnego etapu przeszło 245 uczniów, co oznacza, że zakwalifikowało się 9% osób startujących w konkursie. Warto nadmienić że konkurs jest na poziomie wyższym niż dla uczniów klasy siódmej.

Gratulujemy sukcesu i wytrwałości w pracy.

Życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursowych.

Agnieszka Cichoń

Ilona Słupczyńska