06 grudnia 2017 17:51 | Aktualności

Mikołajkowa wycieczka klas VI do Krakowa

4 grudnia klasy VI wraz z wychowawcami p. I. Szyszkowską, p. M. Biskupską, p. M. Grzyb oraz p. Pauliną Wątor udały się do Krakowa. Był to wyjazd zorganizowany z okazji zbliżających się mikołajek.

Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od seansu w krakowskim Multikinie. Film pt. "Mikołaj w każdym z nas" wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Kolejnym punktem była wizyta w miejscowym Aqua Parku, gdzie dzieciaki przez dwie godziny mogły korzystać z jego atrakcji. Wszyscy wspaniale się bawili, co widać na poniższych zdjęciach.

W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mc'Donalda na ciepły posiłek. Okazało się, że i tam panuje już świąteczna atmosfera.

Pełni wrażen szczęśliwie wróciliśmy do domu Mrugnięcie

I. Szyszkowska