07 grudnia 2017 18:16 | Aktualności

Andrzejki w klasie II a

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

Uczniowie klasy IIa w tym roku brali udział w zabawie andrzejkowej przygotowanej przez bibliotekę szkolną. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następne andrzejkowe wróżby. Po wróżbach dzieci spotkały się w klasie przy wspólnym poczęstunku przygotowanym przez rodziców za co serdecznie dziękujemy.