07 stycznia 2018 23:21 | Aktualności

Kolejny certyfikat dla naszej szkoły za działalność na rzecz bezpieczeństwa w sieci - CYBERNAUCI

Działalność Szkoły Podstawowej w Małogoszczu na rzecz bezpieczeństwa w sieci została doceniona przez organizatorów kolejnego ogólnopolskiego projektu, w którym uczestniczyliśmy - CYBERNAUTÓW.

Szereg podjętych inicjatyw na temat bezpiecznego korzystania z Internetu i jego zasobów został zwieńczony uzyskaniem certyfikatu.

Liczymy na to, że będzie on motywacją do podejmowania kolejnych działań na rzecz rozsądnego i bezpiecznego korzystania z sieci Uśmiech

A już niebawem, bo 8 lutego będziemy obchodzić Dzień Bezpiecznego Internetu. O zaplanowanych w naszej szkole inicjatywach z tej okazji poinformujemy wkrótce Mrugnięcie

I. Szyszkowska