23 grudnia 2017 19:34 | Aktualności

Wigilia w klasie IIIa

22 grudnia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia w naszej klasie odbyło sie spotkanie wigilijne. Odświętny wystrój sali i pięknie ustrojona choinka wprowadziły wszystkich w podniosłą atmosferę zbliżających się Świąt. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń. Przy świątecznie nakrytym stole wspólnie częstowaliśmy się smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Później było wspólne kolędowanie. Świątecznym akcentem było również dekorowanie pierniczków. Ten wyjątkowy dzień spędziliśmy w miłej i radosnej atmosferze.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu klasowej Wigilii.

A. Bazylewicz