27 grudnia 2017 22:49 | Aktualności

PRZY WIGILIJNYM STOLE W KLASIE IB

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia aby tradycji stało się zadość, klasa I b wraz ze swym wychowawcą przygotowali i wspólnie zasiedli do wigilijnego stołu. Wielkim przeżyciem dla dzieci było wzajemne łamanie się opłatkiem i składanie życzeń. Uczniowie wspólnie spożywali przygotowane przez rodziców wigilijne potrawy oraz śpiewali kolędy.

Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim Rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowaniu tej klasowej uroczystości, a w szczególności Pani Agnieszce Szczepańskiej i Pani Marlenie Tutaj za udekorowanie stołu wigilijnego i sali.

Monika Ćwiklik