10 stycznia 2018 13:32 | Aktualności

KONKURS z okazji VII Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu.

Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach organizują

VII Świętokrzyski Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU: TWORZYMY KULTURĘ SZACUNKU W SIECI.

W ramach obchodów VII ŚDBI zosatł zorganizowany konkurs Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci.

Konkurs organizowany jest w dwóch etapach (szkolny oraz wojewódzki) i obejmuje trzy kategorie:

Kategoria I - dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz uczniów kl. II i III gimnazjów.

Temat zadania: Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci

Uczestnicy konkursu realizują do wyboru: film/spot reklamowy, animację komputerową lub teledysk (czas trwania utworu - do 3 minut).

Kategoria II - dla uczniów kl. IV-VII szkół podstawowych

Temat zadania: Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci

Uczestnicy konkursu realizują do wyboru: film/spot reklamowy, animację  komputerową lub teledysk (czas trwania utworu - do 3 minut).

Kategoria III - dla uczniów kl. I-III szkół podstawowych.

Temat zadania: Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci

Uczniowie wykonują pracę plastyczną w programie Paint, która nie może zawierać gotowych elementów np. clipartów.

Prace konkursowe dostarczone na płytach CD/DVD  muszą być oryginalne i nie mogą zawierać elementów chronionych prawami autorskimi. Prace plastyczne formatu A4 winny być wydrukowane oraz dostarczone w formie elektronicznej na płytach CD/DVD.

Gotowe prace konkursowe proszę przynosić do p. I. Szyszkowskiej do dnia 17 stycznia 2018r.

Szczegóły w Regulaminie (załącznik).

I. Szyszkowska

Załączniki: