10 stycznia 2018 13:35 | Aktualności

#MOJANIEPODLEGŁA #99

Zachęcamy całą społeczność uczniowską do wzięcia udziału w akcji

#MOJANIEPODLEGŁA #99

to akcja przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej, która daje Polakom możliwość pokazania za pomocą mediów społecznościowych, za co kochają swoją Ojczyznę.

Polska dla każdego z Was jest czymś innym.
Dla jednych to #TRADYCJA i #WOLNOŚĆ, dla drugich #RODZINA, #ZDROWIE, #NAUKA czy #PRACA albo… #DOMEK_ZA_MIASTEM ;-) Inni spełniają się w #WOLONTARIAT, #SPORT, #MUZYKA czy #ADRENALINA

Pokażcie, czym dla Was jest #MOJANIEPODLEGŁA

Aby przyłączyć się do akcji, wystarczy zrobić wpis lub zdjęcie i wrzucić je na Twitter, Facebook, Instagram czy Snapchat z hashtagiem #MOJANIEPODLEGŁA.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.mojaniepodlegla.pl

Zachęcamy również do systematycznego odwiedzania portalu edukacyjnego Instytutu Pamięci Narodowej www.pamiec.pl , gdzie znajdziecie informacje o organizowanych projektach i akcjach dotyczących obchodów 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.