08 lutego 2018 16:27 | Aktualności

Wyjazd na lodowisko

Po okresie ciężkiej pracy w szkole zbliża się czas oczekiwanego przez wszystkich odpoczynku, radości i zabawy. Uczniowie klas czwartych, już w środę 7 lutego, wybrali się do Kielc na lodowisko. Śmiechu, radości i zabawy było co niemiara. Tu kolizja, tam upadek ale wszyscy cali i uśmiechnięci.Uśmiech  Wzmożony wysiłek na powietrzu znacznie zaostrzył nasze apetyty dlatego, w drodze powrotnej, odwiedziliśmy również restaurację McDonalds. Po posiłku kilka chwil przeznaczyliśmy na atrakcje w pokoju zabaw. Nieco obolali Mrugnięcie ale za to pełni wrażeń oraz pozytywnych emocji wróciliśmy do naszych domów.

Zobaczcie sami jak się bawiliśmy...

M. Chudebska