09 lutego 2018 13:56 | Aktualności

,,Bezpieczne ferie’’ – spotkanie z policjantem

Dnia 8 lutego odbyła się pogadanka z policjantem na temat bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii zimowych.

W związku ze zbliżającymi się feriami uczniowie naszej szkoły przystąpili również do konkursu szkolnego ,, Bezpieczne ferie ’’ zorganizowanego przez  Samorząd Uczniowski.  Spośród   wszystkich  zebranych prac wybrano najlepsze z  klas I – III oraz z klas IV – VII. Nagrody oraz dyplomy za najlepsze prace zostały wręczone podczas prelekcji.

Bożena Równiak