07 marca 2018 06:45 | Aktualności

Program #SuperKoderzy dobiegł końca

I nadszedł czas na pożegnanie z Super Koderami. Zanim dzieciaki otrzymały niespodzianki od organizatorów mogły sprawdzić się w roli kierowców. Stosując przepisy ruchu drogowego sterowały robotami na przygotowanych przez siebie trasach. Zadanie wcale nie było łatwe, a skutki różne. Zdarzała się nawet jazda pod prąd  Mimo tego coś pozytywnego zawsze wynieśli. Dziękujemy uczniom za aktywny udział w zajęciach

I.Szyszkowska

M.Grzyb