13 marca 2018 10:28 | Aktualności

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Świetlica Szkolna  ogłasza konkurs fotograficzny  dla uczniów klas 7 oraz gimnazjum .

Tematyka konkursu: ,,Wiosna w obiektywie” - organizatorzy zapraszają do składania zdjęć w formacie 13×18 przedstawiających polskie krajobrazy wiosenne, barwy i klimaty wiosny. Uwaga - na konkurs zgłaszamy prace bez wizerunku osób! Każdy uczeń może zgłosić do konkursu jedną pracę

Dla najlepszych 3 prac zostaną ufundowane nagrody  między innymi bon do salonu kosmetycznego,  fryzjerskiego i inne.

Prace na konkurs należy dostarczyć do dnia 20 kwietnia do świetlicy PG do pani Pauliny Wątor i Katarzyny Wojciechowskiej

Paulina Wątor, Katarzyna Wojciechowska.