12 kwietnia 2018 18:33 | Aktualności

Kolejna lekcja o zdrowym odżywianiu w klasie VIa

Bomba witaminowa w jednej szklance - uczniowie klasy VIa na lekcji wychowawczej przygotowywali soki ze swoich ulubionych owoców. W całej sali unosił się zapach świeżych jabłek, pomarańczy, mandarynek, kiwi oraz innych pysznych i zdrowych owoców. Oczywiście przygotowane soki szybciutko znikały ze szklanek. Przy okazji miłej pracy rozmawialiśmy jak ważne jest zdrowe odżywianie w życiu codziennym

I. Szyszkowska