13 kwietnia 2018 19:46 | Aktualności

Lekcja w terenie klas piątych

Podsumowaniem lekcji o mchach i parotnikach były lekcje w terenie.

Młodzież przekonała się, że nauka to nie tylko obowiązek siedzenia w ławce, ale możliwość poznawania otaczającego ich świata: przyrody - roślin i zwierząt.

Podczas zajęć na świeżym powietrzu zobaczyli, bujną roślinność wokół Naszej Szkoły.

Lekcja w terenie podobała się, wszyscy świetnie się bawili co widać w załączonej galerii.

Nauka uczy i bawi:)

Iza Dewerenda