20 grudnia 2011 21:46 | Aktualności

05.10.2011. Zbiórka nakrętek plastikowych

Wpisał: Izabela Dewerenda
05.10.2011.

Każda nakrętka na wagę zdrowia

Przypominamy o zbiórce nakrętek plastikowych.

W tym roku szkolnym pomagamy chorej na dziecięce porażenie mózgowe Delfinie, Hubertowi, po operacji tętniaka, potrzebującemu ogromnych środków na kolejne zabiegi i rehabilitację, a także dla Andrzeja po ciężkiej operacji kręgosłupa.

Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą:

odkręć nakrętkę z każdej wyrzucanej butelki po wodzie mineralnej, słoiczka z kremem, szamponu, czy kawy i przynieś ją do świetlicy szkolnej i pomóc tym ludziom.

TAK NIEWIELE TRZEBA ABY ZROBIĆ TAK WIELE-KAŻDA NAKRĘTKA NA WAGĘ ZDROWIA