20 grudnia 2011 21:47 | Aktualności

Wpisał: Izabela Dewerenda
05.10.2011.

Dąb  Bartek

Pomnik przyrody rosnący w Zagnańsku, koło Kielc, 24 września odchodzi symboliczne 1011 urodziny.

Bartek jest wiekowy, że wydaje się, iż będzie trwał wiecznie, ale tak nie jest.

Fundacja Odzyskaj Środowisko organizuje zbiórkę pieniędzy na ratowanie Bartka.

Nasza Szkoła chciałaby się przyłączyć do tej zbiórki, dlatego 3 października odbyła się pierwsza zbiórka funduszy. Zebraliśmy niewielką kwotę, ale każda złotówka przyczyni się do ratowania tego pięknego pomnika Przyrody.

Zachęcamy do aktywnego udziału w kolejnej zbiórce, która odbędzie się już w grudniu.

Dziękujemy.