21 stycznia 2012 10:17 | Aktualności

21.11.2011. ZDOBĄDŹ FUNDUSZE DLA SWOJEJ SZKOŁY

Wpisał: Iza Dewerenda
21.11.2011.

Świetlica szkolna ogłasza akcję „Fundusze za puste tusze”, która polega na zbiórce pustych tuszy do drukarek atramentowych, tonerów do drukarki laserowej, czy zużytych telefonów komórkowych.

Zebrane materiały ulegają czyszczeniu, następnie są selekcjonowane

i ponownie wykorzystywane w produkcji.

Dzięki tej zbiórce Szkoła może zdobyć dodatkowe pieniążki na dowolnie wybrany cel, np;

- zakup pomocy naukowej,

- stanowić dofinansowanie do remontu,

- organizowanie imprez szkolnych, wycieczek.

Pojemnik znajduje się w świetlicy szkolnej.

Zachęcamy do udziału w akcji.