20 czerwca 2012 14:14 | Aktualności

Nakrętki

I Ty możesz pomóc!

Uczniowie naszej szkoły pokazali, że mają ogromne serca!

Dziękujemy wszystkim za okazaną bezinteresowną pomoc i zaangażowanie!!!

Zakończyliśmy  zbieranie nakrętek w  roku szkolnym 2011/2012. Wszyscy uczniowie bardzo chętnie przystąpili do zbiórki. Od lutego do czerwca 2012 roku, uczniowie naszej szkoły uzbierali 8 worków plastikowych nakrętek.

Akcja pozwoliła wszystkim uświadomić sobie, jak ważne jest bezinteresowne niesienie pomocy najbardziej potrzebującym, a także kształtowała nawyki ekologicznego stylu życia w domu, szkole i najbliższym otoczeniu.

Uczniowie najbardziej zaangażowani w akcje otrzymają od Stowarzyszenia Andreovia pamiątkowe dyplomy.

ZBIERAJMY NAKRĘTKI PRZEZ WAKACJE – ODDAJCIE W NOWYM ROKU SZKOLNYM.

Nie wyrzucajcie do śmieci nakrętek po napojach!