27 czerwca 2012 09:24 | Aktualności

Zbiórka Baterii zakończona!

Szkoła Podstawowa w Małogoszczu  kolejny rok aktywnie współpracuje z Organizacją Odzysku REBA S.A. w zakresie zbiórki zużytych baterii. Zakończyła się kolejna  edycja tejże zbiórki.

Odesłaliśmy kolejne dwa kartony baterii, które zostały wymienione na nagrody rzeczowe.

Dostaliśmy ręcznie szytą piłkę, Gry logiczne, a także dwupoziomowy garaż.

Pamiętajmy, by zużytych baterii nie wyrzucać do kosza!!!

Zbierajmy je przez wakacje, a we wrześniu przynieśmy do nas.