09 listopada 2012 13:42 | Aktualności

ZBIÓRKA MAKULATURY NA RZECZ RATOWANIA KONI

Informujemy, iż w naszej szkole w ramach akcji Klubu Gaja ,,Zbieraj makulaturę, ratuj konie’’ organizowana jest zbiórka makulatury. Do akcji może przyłączyć się każdy uczeń Szkoły Podstawowej.

Rocznie każdy z nas zużywa 240kg papieru. Do wyprodukowania takiej ilości potrzeba czterech drzew, albo…270kg makulatury. Uczestnicząc w naszej akcji segregujesz papier i pomagasz ludziom oraz zwierzętom. Pieniądze za sprzedaną makulaturę zostaną wykorzystane na rzecz pomocy koniom hodowanym na ubój, przeznaczonym na rzeź, wykluczonym ze sportu. Naprawdę warto wziąć udział w akcji! Liczy się każda ilość !!!

Zbiórką makulatury zajmują się panie B. Równiak i J. Grzymkowska. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w akcji i czekamy na pierwszych uczniów z makulaturą.