29 listopada 2012 08:56 | Aktualności

"GÓRA GROSZA" XIII EDYCJA

"GÓRA GROSZA"

XIII EDYCJA

W roku szkolnym 2012/2013 nasza szkoła ponownie bierze udział w akcji "Góra grosza".

Celem akcji jest zebranie funduszy na następujące programy pomocy:

- pomoc dla rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka

- pomoc dla Domów dla Dzieci

- pomoc dla istniejących domów dziecka i innych placówek opiekuńczo- wychowawczych

- tworzenie grup usamodzielnienia dla młodzieży z domów dziecka

- programy szkoleń rodzin zastępczych i adopcyjnych

- pomoc dla młodzieżowych ośrodków wychowawczych

- programy terapeutyczne dla dzieci przebywających w różnych formach opieki zastępczej

Akcja przeprowadzana jest przez zbiórkę monet (1gr, 2gr, 5gr)

Zapraszamy do udziału wszystkie klasy.

Akcja "Góra Grosza" ma również charakter konkursu.

Nagroda główna dla szkoły, która uzbiera najwięcej pieniędzy w kraju I miejsce- 12000zł

II miejsce- 8000zł, III miejsce- 4000zł

Nagrodę otrzyma również klasa , która zbierze najwięcej pieniędzy

Agnieszka Wojarska