04 grudnia 2012 18:17 | Aktualności

INFORMACJA - OGÓLNOPOLSKA AKCJA EKOLOGICZNA ,,ZDOBĄDŹ FUNDUSZE ZA PUSTE TUSZE"

Świetlica szkolna  Szkoły Podstawowej w Małogoszczu bierze obecnie udział w zbiórce zużytych tuszy, tonerów i telefonów komórkowych przeznaczonych do recyklingu, gdyż  szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej „Zdobądź fundusze za puste tusze”.

Przedsięwzięcie to pozwoli uzyskać dodatkowe pieniądze(które będą wykorzystane na potrzeby świetlicy) za materiał, który nie jest nikomu potrzebny. Prowadzimy również akcję uświadamiania uczniów, której celem jest nie tylko uzyskanie zużytych opakowań po tuszu, tonerów czy telefonów komórkowych, ale i również uświadomienie społeczeństwu rangi segregowania tego typu … śmieci.

Zapraszamy do współpracy rodziców, uczniów, nauczycieli, a także firmy, urzędy i inne instytucje, które nie muszą już szukać miejsca bezpiecznego składowania wymienionych odpadów, mogą je zostawiać u nas.

Małgorzata Ufniarska