19 czerwca 2013 16:01 | Aktualności

Paczki na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka już za nami. Było wesoło i słodko, bo Szkolne Koło PCK i tym razem  zadbało o to, aby umilić ten dzień wielu dzieciom z naszej  szkoły. Członkowie PCK pod opieką Pani Bożeny Trybek zebrali tyle pieniędzy, że mogli zakupić 30 paczek,    w których były owoce i  słodycze i wręczyć je dzieciom, aby sprawić im  przyjemność.

Serdecznie dziękujemy Kierownictwu sklepu "Lewiatan" za pomoc i wsparcie finansowe.

A teraz  już życzymy BEZPIECZNYCH wakacji

Bożena Trybek

Barbara Kaczmarska - Rusiecka