02 października 2013 22:03 | Aktualności

Kampania Edukacyjna Szkolne Centrum Recyklingu

Szkoła Podstawowa w dniach 25 wrzesień – 8 listopad bierze udział w konkursie, który jest elementem Kampanii Edukacyjnej  Szkolne Centrum Recyklingu i jest współfinansowany m.in. przez Urząd Marszałkowski  Województwa Świętokrzyskiego, firmę MB Recycling oraz not for profit ELEKTRYCZNE ŚMIECI.

„Współpraca kluczem do ochrony środowiska

– SZKOLNE CENTRUM RECYKLINGU”.

Zapraszamy uczniów na stronę

www.szkolnecentrumrecyklingu.pl

Strona podzielona jest na kilka stref m.in. STREFA UCZNIA, gdzie każdy uczeń ma dostęp do materiałów edukacyjnych, ciekawostek, wydarzeń,  przydatnych linków, czy quizów.

W terminie 7 – 20 październik fundacja w zakładce KONKURSY zamieści quiz.

Każde prawidłowe rozwiązanie zadań przez uczniów i sympatyków szkoły ( rodziców, wujostwa, sąsiadów, znajomych z wakacji) oraz podanie EKONUMERU SZKOŁY (NASZ EKONUMER TO – 88) spowoduje zapisanie na koncie szkoły kolejnego punktu. W tej kategorii jest uzyskanie nagród indywidualnych przez uczniów.

Przez Komisję konkursową będzie oceniana również ilość zebranych BATERII, za które szkoła otrzyma punkty. Dlatego prosimy uczniów o intensywną zbiórkę w miesiącu październiku.

Komisja konkursowa będzie oceniać również przeróżne przedsięwzięcia  realizowane w trakcie trwania konkursu przez nauczycieli, uczniów, czy rodziców.

Podstawą do oceny będzie nadesłany przez koordynatora raport w postaci pokazu slajdów z działań ekologicznych szkoły, a także liczba zebranych punktów.

Iza Dewerenda

Przeczytano: 1911 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry