09 listopada 2016 10:41 | Biblioteka

Tuwim i Brzechwa dzieciom.

Dnia 26 października uczniowie klas czwartych odwiedzili bibliotekę szkolną by zmagać się z wierszami Brzechwy i Tuwima. Słuchając wierszy jury konkursowe zwracało uwagę na znajomość tekstu, ekspresję (gesty, mimikę) oraz kostiumy. Jak się okazało dzieci przygotowane były doskonale. Większość recytowanych wierszy wywołała ogromna reakcję publiczności, a jury miało ogromny problem z wyłonieniem zwycięzców. Laureatami zostali:

I miejsce Anna Chyży;

II miejsce Anna Kamińska;

III miejsce Anna Dujka

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodycze. Zwycięzcy nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.