01 grudnia 2016 08:38 | Biblioteka

„Czary mary wosku lanie, co ma stać się niech się stanie..."

29 listopada w wigilię św. Andrzeja w naszej bibliotece każdy uczeń mógł sprawdzić co przyniesie mu przyszłość. Wśród przygotowanych wróżb znalazły się: lanie wosku, numerologia, rzucanie kostką, przekłuwanie serc, wróżby w balonach, magiczna kula, karty i wiele innych.

Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum, a także i nauczycieli.

Wszystkie wróżby andrzejkowe powinniśmy jednak traktować z przymrużeniem oka. To jak będzie wyglądała nasza przyszłość zależy od nas samych.