05 grudnia 2016 11:59 | Biblioteka

Nagrody, nagrody!!!

Podsumowaliśmy konkursy i akcje czytelnicze organizowane  w miesiącu październiku i listopadzie.

Klasa I

I miejsce: Mikołaj Żołnierzak,  Oliwier Żołnierzak, Amelia Bątkiewicz.

II miejsce: Alicja Dewerenda, Patryk Szczepaniak.

III miejsce: Gloria Chrobak.

Klasa II

I miejsce: Antosia Rudkiewicz, Zosia Raus, Bartek Muszyński, Ksawery Wolski.

II miejsce: Julia Nowakowska, Michał Załęski, Oliwia Jaworska.

III miejsce: Julia Płatek, Gabryś Wijas, Nikodem Wijas.

Klasa III

I miejsce:  Igor Nowaczek.

II miejsce: Olaf Wiater, Michalina Głogowska.

III miejsce: Michał Nowak, Krzysztof Heromin.

Przypominamy o trwającym cały czas konkursie fotograficznym "Przyłapani na czytaniu".

Gratulujemy!!!