28 marca 2017 08:43 | Biblioteka

Dzień Kobiet z książkami…

Uczniowie klas I-III  uczestniczyli w konkursie plastycznym pod hasłem „Dziewczęca bohaterka literacka”. Ich zadaniem było zilustrowanie ulubionej bohaterki literackiej. Przeważały rysunki postaci z bajek, pojawiły się również bohaterki omawianych na lekcji lektur.

Jury konkursowe wyłoniło następujące osoby:

I miejsce - Martynka Nowak,  klasa IIC

II miejsce - Ala Słupczyńska, klasa IIIA

III miejsce – Roksana Siwek, klasa IIIA i Natalia Bąk, klasa IIA.

Jak zwykle przy organizacji konkursu i podczas wręczania nagród pomagały nam nasze łączniczki biblioteczne z klasy IVc Patrycja Pakuła i Ania Ormanty.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do czytania i poruszenia wyobraźni.

Gratulujemy zwycięzcom!!!