28 marca 2017 13:08 | Biblioteka

Wiosna, wiosna, ach to ty...

23.03.2017 r uczniowie klas I-III uczestniczyli w gminnym konkursie recytatorskim, który odbył się w Zespole Placówek Oświatowych w Złotnikach.

Konkurs przebiegał w przemiłej atmosferze, którą zapewnili nam gospodarze imprezy. Uczniowie tamtejszej szkoły przywitali nas spektaklem zatytułowanym „Wiosna, wiosna, ach to ty”. Następnie wysłuchaliśmy wierszy przygotowanych przez uczestników konkursu. Jury wyłoniło najlepszych, wśród których nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Byli to: Alicja Dewerenda, Ania Róg i Weronika Cholerzyńska.Każdy uczestnik konkursu został nagrodzony książką.

Zwycięzcom gratulujemy