Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Biblioteka

02 czerwca 2017 09:37 | Biblioteka

Bijemy rekord w czytaniu!!!

       25 maja uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w akcji ogólnopolskiego, masowego czytania. Zadanie polegało na tym, aby jak najwięcej uczniów czytało wybraną przez siebie książkę w tym samym czasie.

Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród naszych uczniów.W tym roku wsparła nas grupa survivalu!!! Wniosek, czytać można wszędzie!!!

Oczywiście nasze przedsięwzięcie miało na celu promocję czytelnictwa i biblioteki szkolnej. Czy się udało ?

 Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne wyniki.W każdym razie my bawiliśmy się w tym dniu świetnie!!! Można, można!!!

Przeczytano: 274 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: