02 czerwca 2017 09:37 | Biblioteka

Bijemy rekord w czytaniu!!!

25 maja uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w akcji ogólnopolskiego, masowego czytania. Zadanie polegało na tym, aby jak najwięcej uczniów czytało wybraną przez siebie książkę w tym samym czasie.

Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród naszych uczniów.W tym roku wsparła nas grupa survivalu!!! Wniosek, czytać można wszędzie!!!

Oczywiście nasze przedsięwzięcie miało na celu promocję czytelnictwa i biblioteki szkolnej. Czy się udało ?

Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne wyniki.W każdym razie my bawiliśmy się w tym dniu świetnie!!! Można, można!!!